Toernooi 2018

Zaterdag 16 juni 2018

AANVANG: 12:30

Sportpark s.c. Victoria ’04, Broekpolder, Kooikersweg 3  te Vlaardingen


Pouleindeling RdRtoernooi 2018:

  Poule 1
1 De 3e helft
2 Luiwinnen
3 Vic Ladies
4 Charlie's Angels
5 De Buitenbeentjes
  Poule 2
1 Team de Rond
2 The A Team
3 FC Linksbuitenadem
4 AA team
5 Team zwaan en de lelijke eendjes
   
  Poule 3
1 G-team Sliedrecht
2 Roteb boys
3 de Giganten
4 Vic 8
5 RIV
  Poule 4
1
De Kometen
2 Verolme United
3 De vertrekhal
4 Sparta Legends
5 SCL Rotterdam
   
  Poule 5
1 Team Banlieue
2 VDL
3 De Huttenbouwers
4 Waterwegsport.nl
5 't pleintje
  Poule 6
1
El Torro
2 Olenex
3 Trainersstaf
4 D.E.S.
5 Holy narren
   
  Poule 7
1 Depresssiva La Coruna
2 Spierings Victorianen
3 Deltasport
4 Café de Molm
5 'Buisje bij
  Poule 8
1
die Mannschaft
2 Kalo verde
3 Duo Car
4 Team 43
5 Fortuna /invalteam
   
  Poule 9
1 Dinner & You
2 The Flyers
3 Hilander'69
4 het Snookercafe
5 'The Invincibles
  Poule 10
1
F.C. Gezakt
2 Het nieuwe VFC Zondag 1
3 Vlaardingen Old Stars
4 DVO Boyzzz
5 Café Matinee
   

Wedstrijdschema RdRtoernooi 2018:

Tijd Veld       Uitslag scheidsrechter
             
13:30 1B De 3e helft vs Luiwinnen --  
  2A De Kometen vs Verolme United --  
  2B G-team Sliedrecht vs Roteb boys --  
  3A Team de Rond vs The A Team --  
          --  
13:50 1B Team Banlieue vs VDL --  
  2A El Torro vs Olenex --  
  2B Depresssiva La Coruna vs Spierings Victorianen --  
  3A die Mannschaft vs Kalo verde --  
  3B Dinner & You vs The Flyers --  
  4A F.C. Gezakt vs Het nieuwe VFC Zondag 1 --  
  4B Vic Ladies vs Charlie's Angels --  
  5A FC Linksbuitenadem vs AA team --  
  5B de Giganten vs Vic 8 --  
             
14:10 1B De vertrekhal vs Sparta Legends --  
  2A De Huttenbouwers vs Waterwegsport.nl --  
  2B Trainersstaf vs D.E.S. --  
  3A Deltasport vs Café de Molm --  
  3B Duo Car vs Team 43 --  
  4A Hilander'69 vs het Snookercafe --  
  4B Vlaardingen Old Stars vs DVO Boyzzz --  
  5A De Buitenbeentjes vs De 3e helft --  
  5B Team zwaan en de lelijke eendjes vs Team de Rond --  
             
14:30 1B RIV vs G-team Sliedrecht --  
  2A SCL Rotterdam vs De Kometen --  
  2B t pleintje vs Team Banlieue --  
  3A Holy narren vs El Torro --  
  3B Buisje bij vs Depresssiva La Coruna --  
  4A Nieuw team / Roteb boys vs die Mannschaft --  
  4B The Invincibles vs Dinner & You --  
  5A Café Matinee vs F.C. Gezakt --  
  5B Luiwinnen vs Vic Ladies --  
             
14:50 1B The A Team vs FC Linksbuitenadem --  
  2A Roteb boys vs de Giganten --  
  2B Verolme United vs De vertrekhal --  
  3A VDL vs De Huttenbouwers --  
  3B Olenex vs Trainersstaf --  
  4A Spierings Victorianen vs Deltasport --  
  4B Kalo verde vs Duo Car --  
  5A The Flyers vs Hilander'69 --  
  5B Het nieuwe VFC Zondag 1 vs Vlaardingen Old Stars --  
             
15:10 1B Charlie's Angels vs De Buitenbeentjes --  
  2A AA team vs Team zwaan en de lelijke eendjes --  
  2B Vic 8 vs RIV --  
  3A Sparta Legends vs SCL Rotterdam --  
  3B Waterwegsport.nl vs t pleintje --  
  4A D.E.S. vs Holy narren --  
  4B Café de Molm vs Buisje bij --  
  5A Nieuw team/ DVO Boyzzz vs Team 43 --  
  5B het Snookercafe vs The Invincibles --  
             
15:30 1B DVO Boyzzz vs Café Matinee --  
  2A De 3e helft vs Vic Ladies --  
  2B Team de Rond vs FC Linksbuitenadem --  
  3A G-team Sliedrecht vs de Giganten --  
  3B De Kometen vs De vertrekhal --  
  4A Team Banlieue vs De Huttenbouwers --  
  4B El Torro vs Trainersstaf --  
  5A Depresssiva La Coruna vs Deltasport --  
  5B die Mannschaft vs Duo Car --  
             
15:50 1B Dinner & You vs Hilander'69 --  
  2A F.C. Gezakt vs Vlaardingen Old Stars --  
  2B Luiwinnen vs Charlie's Angels --  
  3A The A Team vs AA team --  
  3B Roteb boys vs Vic 8 --  
  4A Verolme United vs Sparta Legends --  
  4B VDL vs Waterwegsport.nl --  
  5A Olenex vs D.E.S. --  
  5B Spierings Victorianen vs Café de Molm --  
             
16:10 1B Kalo verde vs Team 43 --  
  2A The Flyers vs het Snookercafe --  
  2B Het nieuwe VFC Zondag 1 vs DVO Boyzzz --  
  3A De Buitenbeentjes vs Vic Ladies --  
  3B Team zwaan en de lelijke eendjes vs FC Linksbuitenadem --  
  4A RIV vs de Giganten --  
  4B SCL Rotterdam vs De vertrekhal --  
  5A t pleintje vs De Huttenbouwers --  
  5B Holy narren vs Trainersstaf --  
          -- d
16:30 1B Buisje bij vs Deltasport --  
  2A Nieuw team / De Huttenbouwers vs Duo Car --  
  2B Café Matinee vs Vlaardingen Old Stars --  
  3A The Invincibles vs Hilander'69 --  
  3B Charlie's Angels vs De 3e helft --  
  4A AA team vs Team de Rond --  
  4B Vic 8 vs G-team Sliedrecht --  
  5A Sparta Legends vs De Kometen --  
  5B Waterwegsport.nl vs Team Banlieue --  
             
16:50 1B D.E.S. vs El Torro --  
  2A Café de Molm vs Depresssiva La Coruna --  
  2B Team 43 vs die Mannschaft --  
  3A het Snookercafe vs Dinner & You --  
  3B DVO Boyzzz vs F.C. Gezakt --  
  4A Luiwinnen vs De Buitenbeentjes --  
  4B The A Team vs Team zwaan en de lelijke eendjes --  
  5A Roteb boys vs RIV --  
  5B Verolme United vs SCL Rotterdam --  
             
17:10 1B VDL vs t pleintje --  
  2A Olenex vs Holy narren --  
  2B Spierings Victorianen vs Buisje bij --  
  3A Kalo verde vs Nieuw team/ Hilander'69 --  
  3B The Flyers vs The Invincibles --  
  4A Het nieuwe VFC Zondag 1 vs Café Matinee --